Depilacja laserowa – znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania!

Depilacja laserowa polega na usunięciu nadmiernej ilość włosków z różnych partii ciała. Jest zabiegiem wykonywanym w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych lub klinikach. Laserowa depilacja jest praktycznie bezbolesna oraz bezpieczna. Masz wątpliwości czy to odpowiednia metoda usuwania zbędnych włosów? Przekonaj się o jej zaletach i dowiedz się o przeciwwskazaniach.

Ile kosztuje depilacja laserem Vectus?
Miejsce zabiegu 1 zabieg 6 zabiegów
Pachy 249 zł 999 zł
Całe ręce 349 zł 999 zł
Bikini 399 zł 1599 zł
Cała twarz 249 zł 799 zł

Laser do depilacji Vectus – opis urządzenia

Laser do depilacji Vectus stosowany jest przez specjalistów. Największymi atutami urządzenia o długości fali 810 nm są:

 • nnowacyjność,
 • zaawansowana technologia,
 • nowoczesność,
 • szybkość,
 • bezbolesność,
 • bezpieczeństwo.

Laser medyczny Vectus skonstruowali wybitni naukowcy z Harvard University. Jako jedyna maszyna na świecie wyposażona jest w innowacyjny czytnik melaniny Skintel. Pozwala on dobrać odpowiednią moc lasera do indywidualnego poziomu melaniny w skórze.

Co więcej, zastosowano również w laserze Vectus technologię Photon Recycling SM, która wpływa na zwiększenie skuteczności zabiegu. Nad dodatkową ochroną skóry czuwa Advanced Contact Cooling SM chłodząc skórę przed, w trakcie i po emisji światła.

„Nowoczesna technologia zastosowana w laserze medycznym Palomar Vectus przynosi niebywałe rezultaty. Pozwala w krótkim czasie usunąć przyczynę zbędnego owłosienia, tzn. zlikwidować zarówno cebulki jak i komórki macierzyste. To powoduje, że włoski nie są w stanie ponownie zregenerować się.” – mówi Natalia Cholak, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Korzystając z innowacyjnego lasera Vectus zaoszczędzasz mnóstwo czasu. Jeden zabieg trwa średnio od 5 do 30 minut. Depilacja laserowa pach usuwa owłosienie w mniej niż 10 minut. Wszystko zależy od wielkości obszaru.

Czy depilacja laserowa boli oraz co musisz wiedzieć przed zabiegiem?

Wiele osób zastanawia się czy depilacja laserowa boli. Typowe sposoby usuwania owłosienia jak np. wosk lub pasta cukrowa kojarzą się z nieprzyjemnym bólem. Depilacja laserowa jest zabiegiem w Depilacja laserowa na latopełni bezpiecznym oraz bezbolesnym.

Laserowa depilacja pozwala na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała. Nigdy więcej zacięć, podrażnień po goleniu! Jedynie tuż po samym zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które schodzi po kilku godzinach. Nie wiąże się to z dużym bólem.

Depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna, gdyż jedna seria zabiegów pozwala pozbyć się aż 95 % włosków! Sugerowana seria zawiera od 4 do 6 zabiegów. Pozostałe 5% usuwa się po upływie około roku, jeśli w ogóle się pojawią.

Depilacja laserowa pozwala pozbyć się owłosienia również z bardziej wrażliwych okolic ciała. Depilacja laserowa bikini, mimo często występującej w tym miejscu nadwrażliwości, jest niezwykle przyjemna, komfortowa i bezbolesna.

Mimo wielu zalet, zabieg nie może być stosowany z powodzeniem u niektórych ludzi, o czym warto wiedzieć. Osoby, które chcą skorzystać z zabiegu, powinny najpierw zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Depilacja laserowa – przeciwwskania:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • świeża opalenizna
 • doustna terapia retinoidami
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • podrażnienie skóry
 • choroby pęcherzowe skóry
 • niezaleczone infekcje skóry (zarówno wirusowe, bakteryjne jak i grzybicze)
 • skłonność do przebarwień i blizn

Świeża opalenizna jest częstym powodem niemożliwości wykonania depilacji laserowej, toteż zima jest najlepszym okresem w ciągu roku na usunięcie owłosienia za pomocą diodowego lasera.

Wrastające włoski – jak radzi sobie z nimi depilacja laserowa?

Często motywem skorzystania z zabiegu pielęgnacyjnego skóry są skutki stosowania dotychczasowych metod, jak np. wrastające włoski. Dużo zwyczajnych metod – golarka, wosk, pasta cukrowa – przyczynia się do powstania problemów skórnych. Efektem ubocznym regularnego używania golarki mogą być wrastające włoski, które są zazwyczaj trudne do usunięcia domowymi sposobami.

Depilacja laserowa pozwala pozbyć się ich skutecznie. Dzięki wyeliminowaniu przyczyny powstawania włosków, możliwe jest również zamknięcie błędnego koła. Już po pierwszym zabiegu wrastające włoski stają się znacznie mniej widoczne. Cała seria zabiegów pozwala na trwałe usunąć ten problem.

Zapalenie mieszków włosowych występuje u niektórych osób stosujących krótkotrwałą depilację. W przypadku osób, które zmagają się z tą dolegliwością, użycie lasera przyniesie znaczną ulgę.

Depilacja laserowa Sopot – Usuwanie owłosienia laserem Vectus.

Depilacja laserowa – opinie naszych klientów

Opinie o depilacji laserowej potwierdzają jej 100% skuteczność. Depilacja laserowa została przeprowadzona i sprawdzona na milionach klientek. Ich entuzjasty odbiór nie może być przypadkowy. Rezultaty widoczne są już po 1-2 zabiegach. To właśnie zauważalne efekty są tym, co cieszy najbardziej naszych klientów!

3 replies on “Depilacja laserowa – znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania!”

 1. artata123 pisze:

  Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna, ale nie jest dla wszystkich i kosztuje kupę kasy. Jak ktoś się już zdecyduje na zabieg depilacji laserowej to niech wie, że na jednym się nie skończy

  • IAnnaI pisze:

   Hmm ja tam wolę wydać pieniądze na depilacje laserową i mieć pewność, że pozbędę się wrastających włosków niż męczyć się jakimiś domowymi sposobami czy maszynkami do golenia.., a wypróbowałam naprawdę dużo domowych sposobów na wrastające włoski. Pozbyłam się ich dopiero w Clinica Cosmetologica – Gdańsk.

 2. MilenaEna pisze:

  Depilacja laserowa jest dobrym sposobem na pozbycie się włosów, ale raczej polecana osobą, które są wytrzymałe na ból, ponieważ jak ja robiłam swoją to bolało mnie strasznie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 69 = 77