Blizna po cesarce – jak się jej pozbyć lub zmniejszyć jej widoczność

Blizna po cesarce często jest utrapieniem wielu kobiet. Zwłaszcza, wtedy gdy jest bardzo widoczna lub nieestetycznie zszyta. Na całe szczęście współczesna medycyna estetyczna umożliwia jej korektę i zmniejszenie jej widoczności. Zabiegom szczególnie powinna być poddana twarda blizna po cesarce, choć jak najbardziej warto skonsultować każde zgrubienie, które nie podoba się jej właścicielce.

Blizna po cesarce – usuwanie jako możliwość odzyskania gładkiej skóry

Blizna po cesarce bardzo często ma nieestetyczny wygląd. Właśnie wtedy warto zwrócić się do lekarza o poradę i zastanowić się nad zabiegami zmniejszającymi jej widoczność. Bardzo często pojawia się bowiem bliznowiec po cc, który niestety jest nieładnym zgrubieniem, które od razu rzuca się w oczy. Bliznowiec po cesarce powstaje na skutek złego zszycia lub tworzącej się tam przepukliny i dodatkowo może się powiększać wraz z upływem czasu. To dlatego warto rozważyć różne metody jego usunięcia.Blizna po cesarce

Przeczytaj również artykuł eksperta na temat blizny po cesarce: http://drmalek.pl/arts/blizna-po-cesarce-jak-mozesz-ja-usunac/

Blizna po cesarce – sposoby na jej usunięcie

Blizna po cesarce nie musi być wyrokiem. Istnieje kilka skutecznych metod na to, jak się jej pozbyć. Każda kobieta po cesarce wie przecież, jak brzydka potrafi być blizna po cc. Zgrubienie dodatkowo potrafi się powiększać wraz z upływem czasu!

Sposobami na usunięcie blizny mogą być:

  • emerge,
  • mezoterapia,
  • dermapen.

Każda z tych metod polecana jest, kiedy blizna po cesarce jest bardzo widoczna. Emerge usuwa zgrubienie blizny po cesarce dzięki użyciu nowatorskiego lasera. Wiązka lasera powoduje niewidoczne na pierwszy rzut oka uszkodzenia skóry, która zmuszona jest do podjęcia regeneracji.
Mezoterapia natomiast polega natomiast na podawaniu specjalistycznego koktajlu, który zawiera składniki aktywne, które odżywiają skórę.

Podobnym zabiegiem jest dermapen. W tym jednak przypadku nie używa się pojedynczej igły, ale całej głowicy pełnej igiełek, co efektywnie stymuluje skórę, a blizna po cesarce zanika i wraz z kolejnymi zabiegami staje się niewyczuwalna.

Takie zabiegi polecane są paniom, które chcą znów cieszyć się gładką i napiętą skórą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 3 =