Jak usunąć cellulit z ud?

Cellulit to dość nieciekawy problem dużej ilości kobiet. Jeśli chcemy nauczyć się z nim żyć, to warto pojechać na przykład na wakacje do Hiszpanii, bowiem tamtejsze kobiety totalnie olewają tę sprawę i wyglądają naprawdę słabo pod tym względem. Właściwie, jako że cellulit to źle rozlokowany tłuszcz pod skórą, to oczywiście niska aktywność fizyczna będzie przekładała się na większy cellulit. Nie bez znaczenia jest także złe odżywianie, czy wiele obecnych nawyków, jak chociażby prowadzenie siedzącego trybu życia. Aby zwalczyć jednak ten problem i pozbyć się cellulitu z dowolnej części ciała, na przykład z ud, zdecydowanie warto jest podjąć pewne kroki, które uzupełniać należy działaniem dobrego i sprawdzonego kremu, czyli na przykład Vialise, który opiera się jedynie na naturalnych składnikach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szeroko pojętej walki z cellulitem to koniecznie przeczytaj dalszą część tego tekstu.

Co robić, by zwalczyć cellulit

pomarańczowa skórkaCellulit to z pewnością nic dobrego, jako że każda kobieta chce czuć się pięknie i podobać się nie tylko innym, ale także samej sobie. Z tego powodu warto podjąć kroki takie jak:

  • zwiększenie aktywności fizycznej – wystarczy wybrać dowolny sport jak bieganie, pływanie, czy jazda na rowerze i robić to regularnie oraz w dłuższych sesjach, a z pewnością zauważymy efekty,
  • stosować odpowiedni balsam na cellulit, jak chociażby Vialise, który bazuje jedynie na naturalnych składnikach, usuwa nierówności na skórze, nadaje jej gładkość, ale także poprawia jej jędrność i elastyczność. W procesie produkcji tego kremu wykorzystuje się wyciągi z alg, kasztanowca, ruszczyka kolczastego, ale również rutynę, kofeinę, czy kwas askorbinowy. Jest to dość tani produkt, na który każdy może sobie pozwolić i nie zrujnuje on niczyjego budżetu, a z jego pomocą usuniemy z organizmu wiele toksyn.7
  • nie bez znaczenia jest również zbilansowana dieta – należy jeść więcej warzyw i owoców oraz błonnika,
  • należy zaprzestać noszenia ciasnych, utrudniających krążenie krwi ciuchów,
  • trzeba spożywać więcej wody, która poprawi wymianę płynów w organizmie.

Jak wyćwiczyć cellulit na udach?

W celu pozbycia się cellulitu z ud dobrze jest wykonywać dodatkowe ćwiczenia, z obciążeniem, które to w dużym stopniu pomogą w zwalczeniu tego cellulitu. Najlepsze ćwiczenia tego typu to:

  • wykroki – zwykłe wykroki, z tym że nie opuszczamy kolana na ziemię i nie może ono wystawać poza linię pleców,
  • mostek na piłce lekarskiej – bardzo podobny do zwykłego mostka, ale przy każdym opuszczeniu trzeba zatrzymać się kilkanaście centymetrów nad podłożem, a biodra nieustannie wypychać do góry i mieć wyprostowane,
  • przysiady ze sztangą – jedno z lepszych ćwiczeń na poprawę wyglądu nóg. Początkowo można je wykonywać z niewielkim obciążeniem np. 5-10 kg. Aby wykonywać je poprawnie warto przejrzeć materiały instruktażowe lub poprosić trenera personalnego. W tym ćwiczeniu poprawna technika jest mega ważna, aby potem nie musieć walczyć dodatkowo ze skrzywieniem kręgosłupa, czy innymi dolegliwościami.

Polecany artykuł: Balsam na cellulit – Bezpieczeństwo i skuteczność na pierwszym miejscu

Podsumowanie

Cellulit to niemały problem, ale na szczęście istnieje cała masa sposobów na pozbycie się go. W tym celu, niezależnie czy chcemy pozbyć się go z nóg, czy też z całego ciała, bardzo ważne jest, aby być upartym w działaniach, zwiększyć aktywność fizyczną i zastosować się do wielu cennych wskazówek z tego artykułu, a z całą pewnością będziemy znacznie bliżej osiągnięcia wymarzonych efektów. Ogromną rolę odgrywa także krem na cellulit Vialise, którego działanie znacząco przyspieszy cały proces poprawy naszego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 2