Krem ujędrniający do piersi – popraw wygląd piersi w prosty, bezpieczny sposób

krem frashe

Na rynku jest wiele kremów tego typu. Natomiast Frashe jako jeden z niewielu zawiera wyłącznie naturalne składniki bez parabenów i SLS.

Każda kobieta pragnie mieć piękne piersi, gdyż stanowią one jeden z atrybutów kobiecości. Skórę biustu trzeba pielęgnować tak samo jak całe ciało. Jest to bowiem miejsce, w którym nasza skóra jest bardzo narażona na rozciągnięcia oraz uszkodzenia. Skóra zlokalizowana w określonej lokalizacji z upływem czasu traci jędrność, a w dalszej konsekwencji coraz trudniej jest jej udźwignąć ciężar jaką jest tkanka tłuszczowa, stanowiąca budulec piersi. Ponadto siła grawitacji w coraz większym stopniu wpływa na obszar biustu. Zaczynają one opadać. Ponadto negatywnie na biust wpływ mają wszelkie wahania wagi, także związane z okresem ciąży oraz karmienia piersią. Ponadto też wiele kobiet pragnie mieć większe piersi. Dobrym rozwiązaniem na powyższe kwestie jest skuteczny krem na piersi.a

Co może nam dać krem
Skuteczny kosmetyk na biust przyczyni się do poprawy wszystkich elementów, które zostały wymienione powyżej. Wpłynie bowiem na elastyczność, jędrność, delikatne uniesienie biustu, przyczyni się do tego że piersi będą wyglądały pełniej. Kremy ujędrniające do biustu powinny wyróżniać się naturalnym składem. Nie powinny mieć one w swojej zawartości takich związków jak silikony, emulgatory, sztuczne barwniki, PEGi, albo też chemiczne substancje zapachowe i barwniki. Są to elementy, które nie wpływają na zapewnienie skórze żadnych właściwości pielęgnujących, a wręcz przeciwnie mogą mieć na nią negatywny wpływ.

Krem ujędrniający do biustu Frashe powinien mieć w swojej zawartości składniki naturalne mające aktywność nawilżającą, regenerującą, a ponadto drenującą. W taki sposób będziemy miały pewność, że w pełni dbamy o swoje piersi oraz ich wygląd. Substancje nawilżające stanowią pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Za ich pośrednictwem tkanki charakteryzują się zachowaniem dłuższej elastyczności, są odporne na uszkodzenia oraz nie wiotczeją. Sprawia to, że nasza skóra wydaje się gęsta oraz wypełniona. Składniki ujędrniające wpływają na zapewnienie ładnego kształtu i chronią przed opadaniem w miarę upływu czasu. Istotne znaczenie wykazują także substancje regenerujące. Wpływają one na odbudowę struktury skóry. Staje się ona mocniejsza oraz grubsza. Funkcja ta wpływa na kształt oraz rozmiar piersi. Bardzo ważną rolę pełnią także składniki drenujące, które przyczynią się do poprawy wchłaniania składników aktywnych. Uzyskamy w ten sposób wyższy stopień nawilżenia, dotlenienia oraz odżywienia. Krem powiększający do biustu spełni wyżej określone właściwości, w sytuacji gdy w swoim składzie będzie zawierał takie składniki jak na przykład: wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, kofeinę i inne.

Gdzie tego szukać?

Przykładem kosmetyku spełniającego wyżej wymienione właściwości jest serum do biustu . Zawiera on w swoim składzie bogactwo składników naturalnych, takich właśnie jak ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków, kofeinę i inne. Składniki zawarte w określonym kosmetyku wpływają na zwiększenie objętości piersi, ujędrniają biust, zapewniają lepszą jakość naszej skóry, wpływają na redukcję rozstępów, a co najważniejsze zapobiegają wiotczeniu piersi. Krem ujędrniający do biustu przyczynia się do uzyskania bardzo znaczących efektów, przy systematycznym stosowaniu określonego produktu.

Jak wspomóc terapię powiększania biustu?

Podkreślić należy fakt, że kremy na powiększenie biustu nie przyniosą znaczących efektów, gdy nie będziemy działać w sposób kompleksowy. Ważna jest w tym aspekcie odpowiednia dieta, która zapewni nawilżenie skóry od wewnątrz. Powinna być bogata w warzywa owoce, kasze, ryby, owoce morza i inne. Ważną sprawą jest także odpowiednie nawodnienie organizmu. Należy dostarczać do niego minium 2 litry niegazowanej wody naturalnej każdego dnia. Bardzo ważnym aspektem są tutaj także ćwiczenia wpływające na ujędrnienie piersi. Można ponadto stosować peeling kawowy, oraz systematyczny masaż biustu. Dobre rezultaty zapewni ponadto stosowanie naprzemiennego prysznica z wykorzystaniem raz zimnego raz ciepłego strumienia wody.

Podsumowanie tematu kremów

Podsumowując podkreślić należy fakt, że kosmetyki na piersi przyczynią się do uzyskania dobrych efektów. Jednakże ważną sprawą jest tutaj działanie kompleksowe wykorzystujące różne metody i techniki. Ważna jest także systematyczność oraz konsekwencja w działaniu.

7 replies on “Krem ujędrniający do piersi – popraw wygląd piersi w prosty, bezpieczny sposób”

 1. Milena pisze:

  Chce żeby moje piersi wyglądały na większe i pełniejsze zwłaszcza przy bluzkach z dekoltem, jak na razie moje starania naturalnymi sposobami nic nie pomogły, może pora na jakiś sprawdzony krem.

 2. nataleczka pisze:

  szukam jakiś ciekawych sposobów, krem na piersi to ciekawa opcja, ale ja dopiero zaczynam, moze kiedys kupie… poleci ktos dobre cwiczenia?

  • celina2 pisze:

   Ja od dawna ćwiczę sobie piersi – jeśli można tak powiedzieć, bo właściwie to są ćwiczenia na ręce. Wspaniałe są pompki – bardzo dobrze się sprawdzają.

 3. alice666 pisze:

  Ja to się nie dziwę, że kobiety korzystają z takich rzeczy, dziwię się za to, że sposoby na ujędrnianie piersi nie są powszechnie znane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 18 = 22