Sprawdź w jaki sposób laserowe zamykanie naczynek może ci pomóc

Szybkie zamykanie naczynekRozszerzone naczynka to problem, z którym zmagają się ludzie bez względu na płeć, wiek czy styl życia. Jeśli problem się nasila, a naczynka coraz bardziej dają się we znaki, konieczne jest zgłoszenie się do kliniki medycyny estetycznej celem podjęcia leczenia. Obecnie gabinety kosmetyczne dysponują wieloma urządzeniami oraz metodami leczenia. Zamykanie naczynek jest możliwe a prawidłowo przeprowadzona seria zabiegów da wspaniałe efekty niemal w każdym przypadku. Pęknięte naczynko na twarzy poza fizycznie odczuwanym swędzeniem, powoduje też spory dyskomfort psychiczny. Zwłaszcza dla pań popękane naczynka stanowią duży problem natury estetycznej. Po przeczytaniu artykułu wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony zaufanej kliniki z Gdyni i dowiedzenia się szczegółów https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/

Usuwanie naczynek – czym, jak i dlaczego?

Najskuteczniej z popękanymi naczynkami radzą sobie następujące urządzenia:

  • Laser Harmony XL – urządzenie pozwala na laserowe usuwanie naczynek przy pomocy specjalnie w tym celu zaprojektowanej głowicy. Delikatne ale skuteczne impulsy światła powodują obkurczenie oraz uszczelnienie uszkodzonych naczyń krwionośnych
  • Quadrostar Pro Yellow – usuwanie naczynek przy pomocy tego urządzenia to prawdziwa przyjemność. Zamykanie naczynek na twarzy jest efektem działania lasera na oksyhemoglobinę, która zamyka pęknięte naczynka oraz powoduje skurczenie rozszerzonych. W efekcie czego, popękane naczynka na nosie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
  • Laser VariLite Popękane naczynka na udach to drobnostka dla tego urządzenia. Laser diodowy daje wręcz niesamowite efekty leczenia. Wyjątkowa precyzja działania, oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa to wyróżniki tego urządzenia. Popękane naczynka na nogach znikają szybko a efekty są niezwykle trwałe. Usuwanie pajączków odbywa się poprzez rozgrzanie konkretnego naczynka bez uszkadzania tkanek sąsiadujących.
  • Głowica Hot-Cold to nowość na rynku kosmetycznym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które boją się laserów a chcą osiągnąć takie same efekty leczenia. Usuwanie pajączków na nogach przebiega niemal bezboleśnie a pierwsze efekty widoczne są od razu po wyjściu z gabinetu. Popękane naczynka na udach również bardzo łatwo poddają się leczeniu z użyciem głowicy Hot-Cold.

Wszystkie wyżej opisane metody są całkowicie bezinwazyjne oraz niemal w 100% bezbolesne. W przypadku szczególnie trudnych naczynek, klinik a dysponuje specjalnymi kremami znieczulającymi na życzenie pacjenta. Laserowe zamykanie naczynek jest proste i nie jest wymagane jakieś szczególne przygotowanie do zabiegów. Wysoko wyspecjalizowana karda kosmetologów, oraz najwyższej klasy urządzenia zabiegowe to gwarancja bezpieczeństwa oraz sukcesu.W trakcie zabiegu pacjent wygodnie leży na łóżku kosmetycznym a bezpośrednio po zabiegu może udać się do swoich zwyczajowych codziennych zajęć.

W większości przypadków aby osiągnąć zadowalające efekty, konieczne jest wykonanie serii od 5 do 8 zabiegów w tygodniowych odstępach czasu. Urządzenia, posiadane przeszły liczne testy i badania, a ich bezpieczne działanie potwierdzone jest stosownymi certyfikatami oraz zezwoleniami. Już dziś umów się na pierwszą wizytę, polecamy naszą zaprzyjaźnioną klinikę z Gdyni:

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 − 25 =