Poznaj depilację laserową

Depilacja laserowa to  jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zabiegów, szczególnie przez kobiety, na którą decydują coraz częściej również mężczyźni. Czym jest laserowa depilacja? Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? Jaki jest koszt? Odpowiedzi na te pytania udzielamy w dalszej części artykułu.


Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest to zabieg, który po określonej liczbie wizyt w salonie, pozwala stale usunąć owłosienie w danej części ciała. Taki efekt możliwy jest przede wszystkimi przy użyciu odpowiedniego lasera, który dzięki wiązce światła, przenika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę wraz z korzeniami.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Po zabieg depilacji miejsc intymnych najczęściej sięgają kobiety, ponieważ golenie za pomocą maszynki, często powoduje podrażnienia i czerwone krostki, które podczas wakacji sprawiają dyskomfort. Warto zaznaczyć, że jest to również jedyny obszar ciała, który z powodów zdrowotnych nie powinien być wykonywany u mężczyzn.

Depilacja laserowa twarzy

Laserowa depilacja twarzy to jedyny i skuteczny sposób dla kobiet, które zmagają się z kłopotliwym „wąsikiem”. Wystarczy kilka zabiegów (około 5), aby ten problem wyeliminować.

Depilacja laserowa nóg

Warto podkreślić, że bardzo często w tradycyjnej depilacji nóg, dochodzi do zapalenia mieszków włosowych.  To z kolei powoduje zaczerwienia. Włosy na nogach odrastają szybko i często, dlatego laserowa depilacja nóg pozwoli na całkowite pozbycie się uciążliwego owłosienia z tej partii ciała.

Depilacja laserowa pleców

To zabieg, który najczęściej wybierają mężczyźni. Duże i ciemne owłosienia na plecach to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Jednym i skutecznym rozwiązaniem, który eliminuje ten kłopot jest depilacja laserowa.

Depilacje laserowa pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia, jednak należy pamiętać o tym, aby korzystać z odpowiednich laserów i z usług profesjonalistów. Depilacja laserowa okolic bikini, depilacja laserowa pach,  depilacja laserowa brody, czy depilacja laserowa wąsika,  to podstawowe zabiegi, które zapewnią komfort zarówno kobietom i mężczyzną. Jednak prze wizytą warto poznać jeszcze kilka kwestii.

Depilacja laserowa cena

Kwota za zabieg depilacji zależna jest od salonu i części ciała. W przybliżeniu np.: laserowa depilacja bikini to średnio koszt około 150 zł za jedną sesję. Sprawdź Sklep Clinica Cosmetologica – Depilacja Laserowa Vectus.

Depilacja laserowa opinie

Zabieg cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Depilacja laserowa ile zabiegów?

Przeważnie wystarczy 5-6 wizyt, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

Depilacja laserowa efekty

Często efekty zauważalne są po pierwszej wizycie.

Depilacja laserowa przeciwwskazania

Usuwanie owłosienia laserem wymaga odpowiedniego przygotowani, dlatego należy pamiętać o tym, że zabiegu nie można wykonywać np. u kobiet w ciąży oraz podczas trwałego zażywania leków.

Czy depilacja laserowa boli?

Pacjentom może towarzyszyć jedynie lekkie uczucie dyskomfortu.

Depilacja laserowa jak się przygotować?

Warto ustalić to z osobą, która przeprowadza zabieg. Należy nie wychodzić na słońce 3 miesiące przez wizytą. Usuwanie włosów laserem z jakiejkolwiek części ciała wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego przed zabiegiem warto uzupełnić wszystkie informacje, aby rozwiać wątpliwości.

3 replies on “Poznaj depilację laserową”

 1. Nana pisze:

  W sumie wypadaloby wreszcie zrobic sobie depilacje okolic bikini 😛

  • wiola pisze:

   Ooooo tak. Ja poki co robilam tylo na probe pachy w clinica cosmetologica w gdansku – ale widze, ze bol byl niewielki a efekty sa super wiec na pewno zrobie jeszcze nogi i bikini 🙂

 2. Daria pisze:

  Mojej znajomej to nawet 4 wizyty wystarczyły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 56 = 62