Zabieg Ultraformer III HIFU – dlaczego warto

Nie potrafisz pogodzić się z upływającym czasem? Chciałabyś się nieco odmłodzić? W dzisiejszych czasach istnieje bardzo wiele metod, służących odmładzaniu naszej skóry, przy czym mogą być one mniej lub bardziej inwazyjne. Na początek możesz spróbować postawić na naturalne sposoby poprawy wyglądu stanu naszej skóry poprzez stosowanie różnego rodzaju kremów. Jednak metody tego rodzaju są żmudne i raczej nie dają jakiś spektakularnych efektów. Zatem, jeśli zależy Ci na tym, żeby efekty stosowanych przez Ciebie kuracji były naprawdę widoczne, postaw na lifting!

W zasadzie po co Ci ten lifting twarzy, czy też ciała?

Lifting twarzy czy też jakiejkolwiek innej części ciała polega na pobudzeniu produkcji kolagenu przez tkankę łączną tworzącą skórę. Istotnej poprawie w przypadku twarzy ulegają przede wszystkim opadające kąciki ust, obwisłe policzki, a także nadmiar skóry na twarzy. Zatem poprzez wykonanie zabiegu, jakim jest lifting, rozumiemy powrót młodego oraz niezwykle atrakcyjnego wyglądu. Taki zabieg niesie za sobą coś jeszcze – inne nastawienie do życia i stosunku do samej siebie, gdyż po przeprowadzeniu tego rodzaju zabiegu stajemy się bardziej pewne siebie i swojej atrakcyjności, ponieważ możemy w szybki sposób poprawić owal twarzy i odjąć sobie kilka lat!

Z kolei lifting ciała dotyczy najczęściej skóry, która nieestetycznie zwisa z ramion, brzucha, pośladków i ud, najczęściej po zbyt intensywnym i szybkim odchudzaniu.

Ultraformer III HIFU - wskazania do zabiegu

Zwykły lifting vs Ultraformer III HIFU

Tradycyjny lifting polega na tym, że sam zabieg rozpoczyna się już od nacięcia skóry w okolicach skroni. Kolejne nacięcia oraz skracanie nadmiaru skóry, przy jej równoczesnym odcinaniu powoduje, że twarz wygląda znacznie młodziej, a skóra ulega wygładzeniu, przez co zanikają wszelkie zmarszczki, natomiast ogólny zarys twarzy ulega znacznej poprawie. Działania, które kończą zabieg liftingu, to zakładanie drenaży, które dają możliwość kontrolowania krwawień.

HIFU Ultraformer III to nowoczesny lifting bez stosowania skalpela. Ten bezinwazyjny, a co za tym idzie, bardzo bezpieczny zabieg, można przeprowadzać praktycznie na całym obszarze ciała. Nie wymaga on żadnego specjalnego przygotowania, znieczulenia, a co więcej, już bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można powrócić do codziennych zajęć. Ponadto zabieg ten można wykonywać praktycznie przez cały rok. W trakcie trwania tego zabiegu na skórę działają fale ultradźwiękowe. Powodują one obkurczenie się tkanek oraz pobudzenie produkcji włókien kolagenu. Dzięki niemu skóra zyskuje na jędrności, elastyczności i gęstości.

Podaruj sobie bezinwazyjny lifting twarzy z Ultraformer III – HIFU!

Efekty zabiegu HIFU - przed i po

Zależy Ci na tym, aby przeprowadzony na Twojej skórze zabieg był bezinwazyjny? Zastanawiasz się nad tym, czy lifting twarzy bez skalpela jest w ogóle możliwy? Urządzenie, jakim jest Ultraformer III HIFU właśnie daje Ci taką możliwość. Co więcej możesz używać go nie tylko do przeprowadzenia liftingu twarzy, ale również do odmłodzenia całego ciała. Przy czym warto zauważyć, że wskazania do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu to między innymi:

  • wiotka skóra ciała;
  • posiadanie tzw. „drugiego podbródka”;
  • nadmiar skóry po nagłej redukcji wagi;
  • poprawa owalu twarzy;
  • redukcja zmarszczek.

Jeśli nie wiesz, czy ten zabieg jest dla Ciebie, zapisz się na konsultację i zapytaj o szczegóły dotyczące zabiegu.

Więcej informacji: http://zdrowiefaceta.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-innowacyjnym-liftingu-hifu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =