Vectus – depilacja laserowa

Vectus to najnowsza propozycja gabinetów kosmetycznych w kwestii usuwania zbędnego owłosienia. Przedstawiamy podstawowe informacje o depilacji laserowej.

Laser Vectus to klasa sama w sobie. Najnowocześniejsze urządzenie na rynku współtworzone przez naukowców z amerykańskiego Harvarda niczym grom z jasnego nieba rozgromiło konkurencję w dziedzinie depilacji. Unikalny i opatentowany czytnik Skintel na bieżąco w trakcie trwania zabiegu analizuje zawartość melaniny w skórze co pozwala mu na regulowanie siły naświetlania. Takie zabezpieczenie całkowicie wyklucza mozaikowość wystąpienia typowych powikłań jakimi są oparzenia po zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny a jego długość zależna jest o miejsca, które pacjent chce wydepilować.

Depilacja okolic intymnych

Depilacja laserem okolic intymnych możliwa jest wyłącznie w przypadku kobiet. Mężczyźni, ze względu na dużo wyższy stopień delikatności tego rejonu ciała, zmuszeni są szukać innych rozwiązań. Ze względów zdrowotnych wykorzystanie lasera jest nie możliwe. Istnieje bowiem ryzyko, że światło lasera mogło by powodować u panów bezpłodność lub powodować produkcję uszkodzonych plemników.

Depilacja wąsika

Obok nóg, jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów depilacyjnych. Głównymi jego adresatkami są panie. Depilacja laserowa wąsika trwale rozwiązuje problem pojawiającego się ponad górną warga owłosienia typowego raczej dla mężczyzn. Usuwanie wąsika laserem jest stosunkowo proste jednak z uwagi na różne stadia wzrostu włosa, konieczne jest wykonanie serii 4-6 zabiegów w zależności od intensywności problemu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Depilacja nóg

Zdecydowanie najczęściej wykonywana forma depilacji w gabinecie w Sopocie (o tym więcej tu: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html). Choć decydują się na nią niemal wyłącznie kobiety. Depilacja laserowa nóg ze względu na dużą powierzchnię skóry, która podlega depilacji zabieg zajmuje ok 45 minut jednak jest całkowicie bezbolesny dzięki systemowi chłodzącemu, którym dysponuje laser Vectus.

Depilacja pach

Depilacja laserem tej wyjątkowo wrażliwej okolicy jest niezwykle wymagająca. dodatkowym utrudnieniem są silne i mocne włosy zajmujące ten obszar ciała. Depilacja laserowa pach wykonywana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Mimo tych wspomnianych trudności, laser Vectus doskonale spisuje się w tego rodzaju zabiegu. Wbudowany w głowicę czytnik Skintel pomaga dobrać moc urządzenia w taki sposób aby całkowicie wyeliminować możliwość wystąpienia oparzeń tego niezwykle czułego obszaru.

Depilacja pleców

Ten zabieg wybierają najczęściej mężczyźni. Intensywna produkcja testosteronu wzmaga pojawianie się nadmiernego owłosienia, które w skrajnych przypadków obejmuje również powierzchnię pleców nie wyglądając nazbyt zachęcająco.

Depilacja twarzy

Trudna i delikatna powierzchnia twarzy ma spore tendencje do powstawania nadmiernego owłosienia. W przypadku pań, depilowane są głównie okolice wąsika, panowie decydują się na ograniczenie wzrostu zarostu w obrębie brody i szyi. Depilacja laserowa twarzy to zabieg wprost stworzony dla lasera Vectus.

Podsumowanie

Pojawiające się nadmierne owłosienie zarówno w przypadku pań jak i panów stanowi poważny problem natury estetycznej. Usuwanie zbędnego owłosienia jest możliwe i nie należy do szczególnie trudnych. Depilacja laserowa a ciąża to dwie różne bajki. Niestety w trakcie trwania ciąży wykonanie depilacji laserowej jest całkowicie niemożliwe. Troska o zdrowie przyszłej mamy i dziecka rozwijającego się w brzuchu eliminuje możliwość wykonania większości zabiegów kosmetycznych.

  • depilacja laserowa koszt – cena zabiegu waha się od 149 do 599 zł za pojedynczy zabieg. Cena uzależniona jest jedynie od obszaru ciała, który ma zostać poddany zabiegowi.
  • depilacja laserowa skutki uboczne – laser Vectus wyposażony został w najwyższej klasy zabezpieczenia. Zabiegi są całkowicie bezbolesne a możliwość wystąpienia powikłań takich jak oparzenia została wyeliminowana.
  • depilacja laserowa opinie – laser Vectus został stworzony przez naukowców z uniwersytetu Harvarda. Posiada liczne wyróżnienia i certyfikaty bezpieczeństwa, a stale powiększające się grono zadowolonych pacjentów to tylko potwierdza tylko najwyższą jakość lasera Vectus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

29 + = 36