Bardzo skuteczne zabiegi na cellulit

Problem cellulitu dotyka zazwyczaj kobiet. Borykają się one z nim, gdy ich sylwetka zaczyna się zmieniać np. podczas ciąży, bądź w momencie gdy ich waga zacznie nieco wzrastać z innych powodów. Cellulit pojawia się najczęściej na piersiach, udach i brzuchu. W miejscach w których występuje nasza skóra zaczyna się zmieniać, widoczne stają się grudki i pomarszczenia w skutek czego nasza skóra staje się włóknista. Na szczęście rynek kosmetyczny daje nam wiele możliwości walki z problemem. Istnieją również zabiegi kosmetyczne na cellulit takie jak: balsamy, kremy i maści, lecz nie zawsze działają one tak jak byśmy chcieli, owszem pomogą nam one w pierwszych stadiach rozwoju cellulitu lecz gdy borykamy się z nim od dłuższego czasu warto odwiedzić salon kosmetyczny, który wykonuje odpowiednie zabiegi.

Jak zwalczyć cellulit zabiegami?

Wiele salonów oferuje nam szeroką gamę zabiegów, dzięki którym będziemy mogli walczyć z niechcianym cellulitem. Wśród skutecznych zabiegów na cellulit wyróżnić możemy takie jak: Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Maximus oraz Dermapen/Mezopen. Pierwszy z nich Venus Legacy polega na usuwaniu cellulitu za pomocą fal radiowych, podczas tego zabiegu rozbija się lipidy, wzmacniają się naczynka co znacznie pomaga w usunięciu cellulitu. Efektem tego zabiegu jest brak cellulitu, wyrównanie struktury skóry i jej ujędrnienie. Kolejnym zabiegiem jest Icoone, podczas niego wykorzystuje się specjalne rolki, które pod ciśnieniem wpływają na skórę. Zabieg ten porównywany jest do intensywnego masażu, który zbawiennie wpływa na nasze ciało, poprawia drenaż limfatyczny i mikrokrążenia. Pollogen Legend to kolejny zabieg, który stosowany jest u osób z cellulitem. Urządzenie, które wykorzystuje się do tego zabiegu działa na czterech poziomach tkanki skóry – naskórku, skórze właściwej, mięśniach i na tkance tłuszczowej. Dzięki temu, zabieg ten działa naprawdę intensywnie. Popularny w salonach kosmetycznych jest również Maximus, podczas tego zabiegu wykorzystuje się dwie techniki falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni. Podczas tego zabiegu dochodzi do aktywacji włókien kolagenowych i elastycznych. Plusem tego zabiegu jest również fakt, że nie pozbywamy się tylko cellulitu, lecz również upłynniona zostaje podskórna warstwa tłuszczowa. Ostatnim z popularnych zabiegów na cellulit jest Dermapen/Mezopen. Jest to zabieg, polegający na mikronakłuwaniu skóry, przy pomocy specjalnie przeznaczonych do tego igieł. Urządzenie wykonuje w ciągu minuty aż 80 tysięcy nakłuć.

Które metody usuwania cellulitu wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem będzie zasięgnięcie porady osoby wyspecjalizowanej w tego typu zabiegach. Likwidacja cellulitu nie jest prosta, wszystko zależy od tego w jakim stanie jest nasza skóra. Rynek oferuje nam skuteczne zabiegi na cellulit, którym możemy poddać się nie zależnie od wieku i od wielkości problemu. Istnieje wiele metod usuwania cellulitu, warto zwrócić się o pomoc w walce z tym problemem. Zabiegi na cellulit stają się ostatnio bardzo popularne, nie wstydźmy się swojego problemu tylko walczmy z nim dla poprawienia własnej wartości.

Wybierz sprawdzone zabiegi na cellulit w profesjonalnym gabinecie w Gdyni


Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Rejestracja: +48 791 600 607

3 replies on “Bardzo skuteczne zabiegi na cellulit”

  1. Fredia pisze:

    A czy ktoś kojarzy jakąś klinikę w Gdańsku? Bo raczej wolałabym pójść gdzieś w Gdańsku, niż w Gdyni.
    🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

65 + = 68