Opis zabiegów na piegi

Piegi spowodowane czynnikami genetycznymi. Występują one pod różnymi postaciami. Mogą to być kropki wokół nosa, ale także i bardzo liczne plamki, które obejmują cały dekolt, twarz lub ramiona. Na niektóre osoby piegi wpływają bardzo niekorzystnie. Dla nich wskazane jest ich usunięcie.

Zabiegi

Jak usunąć piegi? Najlepszym rozwiązaniem są zabiegiem kosmetologiczne. Najlepsze efekty pozwalają uzyskać:

  • Laser Palomar Emerge,
  • Dermapen/Mezopen,
  • geneO+,
  • peelingi.

Laser Palomar Emerge

Laser Palomar Emerge najlepiej sprawdza się u osób, które mają piegi na rozległych obszarach. Działanie tego zabiegu polega na pobudzeniu skóry do regeneracji poprzez wniknięcie wiązki lasera do głębokich partii skóry i wykonaniu tam odpowiednich mikrouszkodzeń. Efekty tego zabiegu to m.in.:

  • usuwanie przebarwień na twarzy,
  • usuwanie piegów,
  • likwidacja blizn,
  • zagęszczenie oraz wygładzenie cery,
  • poprawienie stanu skóry.

Dermapen/Mezopen

Dobrym rozwiązaniem na piegi, ale też i czerwone plamki na twarzy występujące w mniejszym rejonie jest zabieg Dermapen/Mezopen. Jest on związany z nakłuwaniem skóry z wykorzystaniem niewielkich igiełek, których zadaniem jest wprowadzenie wartościowych substancji odżywczych. Ten zabieg prowadzi do likwidacji przebarwień i piegów, a także przebudowania jej struktur.

GeneO+

Z problemem piegów może pomóc uporać się również zabieg GeneO+. Polega on na przyłożeniu do obszaru zabiegowego głowicy, co prowadzi do wystąpienia na skórze dwutlenku węgla. Odpowiedzią organizmu na to jest wysłanie w ten rejon krwi, która zawiera wiele tlenu. Skutkuje to wyrównaniem kolorytu oraz rozjaśnieniem cery, dzięki czemu znikają m.in. piegi oraz przebarwienia na twarzy.

Peelingi

Na piegi i plamy na twarzy najczęściej wykorzystywany jest kwas migdałowy, dlatego peeling może być zrealizowany nawet u ludzi z wrażliwą cerą. Zapewnia on likwidację uszkodzonych warstw skóry i zastąpienie ich nowymi. Dzięki temu następuje rozjaśnienie piegów oraz przebarwień.

One reply

  1. […] przebarwień. Z całą pewnością, warty jest uwagi zabieg Laser Palomar Emerge. Za jego pomocą można usunąć przebarwienia, piegi oraz plamy na twarzy. Zdecydowanie, wyżej wymieniony zabieg, również wspaniale poradzi sobie z […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + = 22