Na kłopotliwe włoski najlepszy laser – depilacja laserowa

Sposobów na gładką skórę, pozbawioną zbędnego owłosienia jest wiele. Od tradycyjnego usuwania ich maszynką do golenia, poprzez depilację za pomocą wosku do mechanicznej depilacji z wykorzystaniem depilatora. Każda z tych metod wymaga regularnie poświęcania na taki zabieg kosmetyczny czasu, a niektóre sprawiają ból. Włoski w niechcianych miejscach i tak odrastają (są nawet twardsze i mocniejsze) i zabiegi trzeba powtarzać ciągle od nowa. Ponadto produkty wykorzystywane do depilacji często powodują alergie oraz podrażnienie szczególnie wrażliwej skóry. Powoduje to kolejny dyskomfort i brak zadowolenia.\

Na szczęście współczesna technika i medycyna kosmetyczna stworzyła jeszcze jeden wariant usuwania zbędnego owłosienia – jest nim depilacja laserowa. To zabieg pozwalający na trwałe pozbycie się włosów w dowolnym miejscu na ciele, skierowany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

depilacja laserowa posladki gdansk - gdyniaPodczas tego zabiegu – przeprowadzanego w gabinecie kosmetycznym – mieszki włosowe a także macierz włosa zostają zniszczone wiązką laserową. Tylko takie działanie na skórę w obrębie włosa pozwala na jego trwałe usunięcie (nawet do 90%), a w przypadku odrastania niewielkiej ilości włosków po zabiegu są one cieńsze, jaśniejsze i już bardzo osłabione. Jeszcze jedną zaletą wyboru takiej metody jest także brak wrastania włosów, co często jest bardzo uciążliwe w przypadku innych form usuwania owłosienia. Depilacja laserowa to zabieg, który przebiega stosunkowo szybko w porównaniu z innymi metodami a jego trwałość uzależniona jest od aktualnego cyklu wzrostu włosa – maksymalnie potrzeba zaledwie kilka zabiegów na daną okolicę, aby efekty utrzymywały się trwale. Jest to wynik bardzo dobry, gdy porównamy go z innymi metodami.

Sprawdź więcej na stronie depilacji z Gdańska: http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/depilacja/

W depilacji laserowej nie tylko istotny jest wybór samej metody, ale także wybór rodzaju lasera, jakim przeprowadzany będzie zabieg. Miejsce wśród najnowocześniejszych i najbardziej popularnych zajmuje laser Palomar Vectus działający w technologii światła diodowego. Jego zalety zostały już docenione przez gabinety kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej na całym świecie, a jego jakość zatwierdzona poprzez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA). Laser Palomar Vectus działa w technologii pozwalającej dostosować indywidualnie moc i rodzaj wiązki światła do struktury włosa i rodzaju skóry poprzez zastosowanie w nim inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skitel. Ponadto wyposażony jest również w unikalną technologię, która ma istotny wpływ na skuteczność depilacji wybranej okolicy – to Photon Recykling SM. Dzięki najwyższej szybkości lasera, wśród innych, depilacja laserowa trwa krótko a jej bolesność jest ograniczona do minimum. Brak nieprzyjemnych odczuć w trakcie zabiegu możliwy jest także poprzez technologię chłodzenia skóry, zwaną Advanced Contact Cooling SM. Laser Palomar Vectus jest przeznaczony do depilacji dużych powierzchni ciała, jak i okolic małych i wrażliwych. Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, chcący wydepilować nogi, okolice bikini, brzuch lub plecy a także okolice na rękach czy twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

74 − = 65