Efektywny sposób na pozbycie się wąsika

Depilacja laserowa jest lansowana jako skuteczny i bezinwazyjny zabieg. Rzeczywiście, żadna inna metoda nie pozwala osiągnąć tak szybkich i korzystnych efektów, zwłaszcza jeśli jest to depilacja wąsika laserem.

Na czym polega metoda laserowa?

Laser skutecznie rozwiązuje problemy ze zbędnym owłosieniem, ponieważ likwiduje meszki włosowe, właściwe miejsca wyrastania włosów. Zabieg musi być przeprowadzony w najbardziej sprzyjającym ku temu momencie, to znaczy wtedy, gdy włosy znajdują się w pierwszej fazie wyrastania. Problem z nadmiernym owłosieniem górnej wargi mają zwłaszcza kobiety o ciemnej karnacji lub takie, których organizm jest podatny na działanie hormonów męskich. Ciemne i dość mocne włosy są trudne do usunięcia sposobami mechanicznymi czy chemicznymi, które do tego muszą być często powtarzane. Dopiero depilacja laserowa wąsika przynosi efekt na dłużej.

Zalety i korzyści płynące z depilacji laserowej

Oprócz wspomnianej wyżej skuteczności, depilacja laserowa wąsika jest uważana za nieinwazyjną. Stanowi też realne zaoszczędzenie czasu i pozwala cieszyć się swym wyglądem, bez obawy o uporczywie powracające zbędne owłosienie. Kobiety stosujące ten rodzaj depilacji chwalą sobie, że włoski, które odrastają mają jaśniejszą barwę i zdecydowanie mniej rzucają się w oczy. Z lasera skorzystać może każdy, pod warunkiem że nie ma ku temu realnych przeciwwskazań. Jest to alternatywa dla osób uczulonych na substancje chemiczne zawarte w wosku lub kremach do depilacji. Kobiety po zabiegu mogą normalnie powrócić do codziennych obowiązków – wystarczy godzina dla pełnej regeneracji naskórka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *