Depilacja laserowa Gdynia: czym jest Laser Vectus?

Skuteczna, bezpieczna, bezbolesna, trwała, dająca zdumiewające rezultaty metoda na usuwanie owłosienia – czy taka metoda istnieje? Wielu ludzi boryka się z niechcianym, niekomfortowym owłosieniem, którego chciałoby się pozbyć. W zaciszu swojego domu próbują różnych metod, różnych dostępnych na rynku środków, przeznaczonych do depilacji ciała. Maszynki do golenia, depilatory, kremy, woski. Nie dają one jednak takiego rezultatu jakiego się spodziewamy. Włoski ciągle odrastają. Są coraz trudniejsze do usunięcia. Istnieje jednak metoda, która pozwoli nam uwolnić się od tego uciążliwego owłosienia. Jest to depilacja laserowa.

Depilacja laserem Vectus – co to jest?

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą, o trwałych rezultatach i zaskakujących rezultatach. Jest skuteczna, bezpieczna, bezbolesna. Wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów, w komfortowych warunkach. Jest również bezbolesna, dlatego też nie wymaga zastosowania jakiegokolwiek znieczulenia. Jest bezpieczna i nie daje skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu, w miejscu jego przeprowadzenia zauważymy na skórze podrażnienie, zaczerwienienie, które szybko ustępuje. Pierwsze efekty laserowej depilacji można dostrzec kilka dni po zabiegu, kiedy włoski zaczynają słabnąć i wypadać. Pomiędzy zabiegami musi być zachowany odstęp czasowy pomiędzy czwartym, a dwunastym tygodniem od poprzedniego. Pełen efekt otrzymamy po serii zabiegów, których ilość uzależniona jest od powierzchni oraz rodzaju owłosienia.

Laser Vectus – najlepsze urządzenie do depilacji!

Najlepiej sprawdzającym się urządzeniem, które stosowane jest do tego rodzaju depilacji, jest laser Vectus. Jest to laser diodowy, wyposażony jest w specjalną głowicę, której zadaniem jest przedostawanie się w głąb skóry za pomocą światła lasera. Tam bezpowrotnie usuwa komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych, dzięki czemu nie mają one możliwości odrastania. Tego rodzaju zabiegi wykonywane są ze względów higienicznych, zdrowotnych i estetycznych. Skóra po zabiegach jest zdrowsza, pozbawiona bakterii oraz drobnoustrojów. Nie wytwarza także nieprzyjemnego zapachu, który związany jest z nadmierną potliwością.

Do zabiegu należy się starannie przygotować, a po jego przeprowadzeniu zadbać o pielęgnację skóry oraz powstrzymać się od kilku czynności na pewien okres czasu:

  • nie złuszczać naskórka w miejscu zabiegu;
  • nie usuwać odrastających włosków z cebulkami;
  • nie drapać miejsca po przeprowadzonym zabiegu;
  • nie przesuszać obszaru zabiegowego.

Sprzęt do usuwania owłosienia - Laser Vectus

Przed i po zabiegu: depilacja laserowa Vectus Gdynia

 

Umów się na zabieg już teraz:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Przed zabiegiem należy odstawić herbatki ziołowe, gdyż mają one działanie światłouczulające. Ponadto nie należy depilować miejsc, które chce się poddać zabiegowi, inaczej niż jednorazową maszynką.

Po zabiegu warto stosować kremy nawilżające. Należy też powstrzymać się od złuszczania skóry w miejscu zabiegu, nadmiernej ekspozycji na słońce oraz korzystania z sauny i basenu.

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera Vectus jest najskuteczniejszą, dającą zdumiewające rezultaty metodą, która daje trwałe efekty. Usuwa każdy rodzaj owłosienia, z każdej partii ciała. Jest skuteczna, bezpieczna i bezbolesna. Poprawia estetykę, zdrowie skóry, higienę oraz wpływa pozytywnie na samopoczucie. Skóra po serii zabiegów jest zdrowsza, gładka, delikatna, piękna, zadbana, bez zbędnych włosków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 5