Czy cellulitu można się pozbyć? Kremy antycellulitowe

Chociaż cellulit jest jedynie defektem wizualnym, to wiele kobiet ma z jego powodu dużo kompleksów. Jak się pozbyć cellulitu i czy jest to w ogóle możliwe?

Z cellulitem można walczyć!
Walka z cellulitem nie jest prosta, ale możliwa. Przede wszystkim liczy się systematyczność. Jednorazowo nałożony na uda i pośladki krem antycellulitowy nie da żadnych efektów, więc aby zobaczyć efekty, trzeba co najmniej dwa razy dziennie poświęcić kilka minut na jego rozprowadzenie po ciele.

W celu uzyskania lepszych i szybszych efektów warto połączyć kilka metod walki z cellulitem razem. Mimo wszystko należy uzbroić się w cierpliwość. Mimo, że pierwsze efekty w postaci lepszego napięcia skóry są widoczne już po kilku dniach, to dla pełnego efektu należy poczekać kilka tygodni.

Z cellulitem należy walczyć nawet wtedy, kiedy jeszcze się nie pojawił! Chociaż niektóre kobiety genetycznie nie mają z nim problemów, to mimo wszystko może się pojawić całkiem niespodziewanie. Regularne stosowanie kosmetyków ujędrniających i odpowiedniej diety sprawi, że nie pojawi się on nigdy.

Krem na cellulit
serum vialise na cellulitKrem na cellulit to zazwyczaj pierwsza rzecz po jaką sięgamy, kiedy chcemy walczyć z cellulitem. Wybór kremów jest naprawdę szeroki, skorzystać można z popularnych produktów drogeryjnych i aptecznych, albo też ze specjalistycznych środków, takich jak krem antycellulitowy Vialise, który oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach.

Regularne stosowanie serum antycellulitowego Vialise przynosi dobre efekty, jest on polecany przez wiele kobiet i cieszy się pozytywnymi opiniami na temat jego działania.

Zabiegi kosmetyczne
Coraz większe grono kobiet decyduje się na zabiegi antycellulitowe u kosmetyczki. Z takich zabiegów można skorzystać w prawie każdym gabinecie kosmetycznym, nie trwają one długo, ale nie każdy może z nich korzystać. Na przykład kobiety w ciąży są wykluczone z wykonywania różnych zabiegów antycellulitowych, podobnie z kobietami, które mają skłonność do pękania naczynek.

Przykładami zabiegów, które można wykonać u kosmetyczki, są:

Endermologia, która polega na masażu specjalną głowicą z wałeczkami. Głowica dodatkowo wytwarza podciśnienie i delikatnie zasysa skórę. Z zabiegu nie powinny korzystać kobiety, które mają skłonność do powstawania siniaków. Celem tego zabiegu jest poprawienie krążenia.

Karboksyroterapia, zabieg ten jest wykonywany przy pomocy dwutlenku węgla, który specjalnym aparatem wprowadzany jest pod skórę. Dwutlenek węgla rozbija tkankę tłuszczową, dzięki temu niweluje cellulit. Seria zabiegów powinna składać się z 20 powtórzeń.

Masaż ultradźwiękami, który pomaga przyśpieszyć metabolizm i rozbić tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą cieszy się rosnącą popularnością. Cena pojedynczego zabiegu wynosi od 100 do 200 zł w zależności od wybranego gabinetu kosmetycznego.

– Masaż limfatyczny zaczyna się od stóp i idzie ku górze, pomaga on pozbyć się wody spod skóry, więc zmniejsza obrzęki i wzmacnia naczynka krwionośne.

Regularne stosowanie różnych zabiegów na pewno będzie pomocne w walce z cellulitem.

Domowe sposoby na cellulit

2 replies on “Czy cellulitu można się pozbyć? Kremy antycellulitowe”

  1. Szekspirka pisze:

    Pewnie, że cellulitu da się pozbyć. Teraz to nie jest kwestia umiejętności lekarzy, czy rozwoju medycyny albo nawet kosmetologii. Wszystko zależy od tego ile chcecie poświęcić, żeby cellulit już Wam nie dokuczał. Bo można zlikwidować go w miarę szybko i bezboleśnie, zwłaszcza że praktycznie w każdym dużym polskim mieście jest po kilkanaście gabinetów kosmetycznych, które mają po kilka zabiegów różnych na cellulit.

  2. Hanka pisze:

    Zabrzmi jak reklama ale to Vialise to najlepszy krem na cellulit jaki miałam. Próbowałam trzech, może to nie jest dużo, ale daje już jakiś pogląd na to co można kupić w internecie, bez wizyty u lekarza i żebrania o receptę, bo przecież „cellulit to nie choroba” jak mi jeden mądrala powiedział kiedyś w gabinecie. Najszybciej to działa i nie powoduje żadnych obrzęków na skórze, ani innych reakcji alergicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

53 + = 56